Akcesoria CNC – części do maszyn numerycznych

Wpis sponsorowany

Akcesoria CNCAkcesoria CNC to firma zajmująca się dostarczaniem przekładni planetarnych. W swojej ofercie posiada duży wybór przekładni planetarnych dostosowanych do różnych wymagań klienta. Przekładnie planetarne to jeden z kilku głównych działów jakimi zajmuje się firma Akcesoria CNC. Poza doborem, projektem i dostarczaniem przekładni planetarnych firma ta zajmuje się sprzedażą elementów budowy maszyn, elementów automatyki przemysłowej, pneumatyki i tworzyw sztucznych.

Serwonapędy i silniki krokowe to podstawowy asortyment w Akcesoria CNC

Bardzo mocno rozwinięty jest dział silników krokowych, sterowników i serwonapędów. W ofercie firmy znaleźć można produkty takich marek jak Leadshine, Estun, Bonmet, Baldor czy ABB. Firma Akcesoria CNC jest również producentem sterowników silników krokowych oraz podzespołów wykorzystywanych do budowy maszyn CNC sterowanych z komputera. Dzięki szerokiej ofercie produktów napędu maszyn firma Akcesoria CNC jest w stanie dostarczyć napęd do każdej aplikacji.

Od początku działalności firma Akcesoria CNC dostarcza części do budowy maszyn sterowanych numerycznie oraz mechanizmów pozycjonujących, gdzie głównym elementem wykonawczym są serwonapędy lub silniki krokowe. Silniki serwo wykorzystywane w aplikacjach, które firma Akcesoria CNC wykonuje często wymagają przekładni planetarnej w celu redukcji obrotów. Bardzo często kluczowym parametrem, który musi spełniać napęd serwo wraz z zamontowaną przekładnią planetarną jest precyzja pozycjonowania. Dział techniczny dobiera przekładnie do konkretnej aplikacji ustalając z klientem jakie parametry musi spełniać maszyna. Doświadczeni technicy z wieloletnią praktyką potrafią dobrać przekładnie do najbardziej nietypowego zastosowania.

Przekładnie planetarne w ofercie firmy Akcesoria CNC

Oferta przekładni planetarnych firmy Akcesoria CNC opiera się głownie na tajwańskich przekładniach serii GL oraz przekładniami planetarnymi firmy Apex Dynamics. Przekładnie planetarne GL charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania, małym luzem kontowym występującym w standardowych przekładniach, bardzo korzystnej cenie oraz szybkim terminie dostawy. Przekładnie te występują w kilku rozmiarach wynikających z przenoszonego momentu napędowego przekładni. Bardzo duża różnorodność kołnierzy mocujących silniki oraz piasty zaciskowej pozwala dobrać przekładnie do każdego rodzaju silnika. Przekładnie te występują jako jedno, dwu i trzy stopniowe. Możliwe jest uzyskanie przełożeń od 1:3 do 1:512.

Przekładnie Apex Dynamics to najwyższej jakości produkty. Tego amerykańskiego producenta precyzyjnych przekładni planetarnych nie trzeba przedstawiać. W Akcesoria CNC wykorzystywane są one w projektach, gdzie kluczową rolę odgrywa niezawodność produktów połączona z precyzją i sprawnością. Oprócz standardowych rodzajów przekładni planetarnych w ofercie firmy Apex Dynamics dostępne są nietypowe rodzaje przekładni takie jak przekładnie kątowe, z wałkami wyjściowymi z dwóch lub trzech stron przekładni czy przekładnie nierdzewne. Różnorodność dostępnych wersji przekładni Apex Dynamics pozwala konstruktorom w firmie Akcesoria CNC dobrać odpowiedni rodzaj, który spełni oczekiwania klienta.

strona internetowa: www.akcesoria.cnc.info.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *